Tervetuloa uuteen kotiisi Gunnarlaan

Lohjan Gunnarlan asuinalue tarjoaa laadukkaat olosuhteet asumiseen viihtyisässä luonnonympäristössä hyvillä liikenneyhteyksillä. Helsinkiin ajat vain 40 minuutissa, ja Lohjan alueen palvelut ovat kävelymatkan päässä.

Vaiheen 2 tonttien tarjouskilpailu alkaa 8. elokuuta ja päättyy 26.8. 2022

Tontit


Vapaa Varattu Myyty Tulossa tarjouskilpailuun elokuussa 2022 (Vaihe 2)

Liitteet

Hinnasto

KORTTELITONTIN NRORAK. OIKTONTIN PINTA-ALAMYYNTIHINTA €TILA
Kortteli 711420088851 504vapaa
Kortteli 712320098056 840vapaa
Kortteli 713120083748 546vapaa
Kortteli 713320085049 300vapaa
kortteli 714220085049 300vapaa
kortteli 714320085049 300vapaa
Kortteli 7282200106753 000vapaa
Kortteli 7283200116254 000vapaa
Kortteli 7284200129355 000vapaa
Kortteli 729220094450 976vapaa

Hinnasto 2 vaihe

KORTTELITONTIN NUMERORAKENNUSOIKEUSTONTIN PINTA-ALAHINTA / M2Pohjahinta
Kortteli 69012009146256668
Kortteli 69112007405641440
Kortteli 69122007745643344
Kortteli 69132006445636064
Kortteli 69142007725643232
Kortteli 69212007275640712
Kortteli 69222006865638416
Kortteli 69232007885644128
Kortteli 69242006805638080
Kortteli 69252006725637632
Kortteli 69262008255646200
Kortteli 69412008365646816
Kortteli 69422007845643904
Kortteli 69432007845643904
Kortteli 69442008885649728
Kortteli 69452008675648552
Kortteli 69462007565642336
Kortteli 69472007565642336
Kortteli 694820010215657176
Kortteli 695120010235657288
Kortteli 695220010235657288
Kortteli 695320010235657288
Kortteli 695420011355663560
Kortteli 70642008375646872
Kortteli 70612008505647600
Kortteli 70622008505647600
Kortteli 70632008505647600
Kortteli 70642008065645136
Kortteli 70652008585648048
Kortteli 70662009245651744
Kortteli 70872008385646928
Kortteli 70822008505647600
Kortteli 70832008505647600
Kortteli 70842008505647600
Kortteli 70852008065645136
Kortteli 70862008585648048
Kortteli 70872009235651688
Kortteli 70912008385646928
Kortteli 70922008505647600
Kortteli 70932008505647600
Kortteli 70942008505647600
Kortteli 70952008065645136
Kortteli 70962008585648048
Kortteli 70972009235651688
Kortteli 710120011185662608
Kortteli 710220010885660928
Kortteli 710320011205662720
Gunnarlan uuden alueen II-vaiheen tonttien tarjouskilpailu alkaa maanantaina 8.8.2022 ja päättyy perjantaina 26.8.2022 klo 16.00. Tonttien myynti aloitetaan tarjouskilpailulla. Tonttien pohjahinnat on ilmoitettu kortteleittain alla. Tarjouskilpailuun osallistutaan vain tämän sivuston alla olevan tarjouslomakkeen kautta.

Lohja

Viihtyisä luonnonympäristö

Gunnarlan omakotialue sijaitsee Lohjan eteläisessä osassa Lohjanharjun tuntumassa. Kohde on suhteellisen tasaista metsäistä aluetta. Asuinalue tarjoaa laadukkaat olosuhteet asumiseen viihtyisässä luonnonympäristössä.

Laadukkat peruspalvelut

Peruspalvelut kuten koulu ja päiväkoti löytyvät reilun kilometrin päästä ja ruokakaupat kätevästi kilometrin päästä uuden tieyhteyden ansiosta Tynninharjulta.

Monipuoliset liikuntapalvelut

Harjun erinomaiset ulkoilumaastot sekä golfkentän läheisyys tuovat asukkaille monipuoliset liikuntamahdollisuudet.

Ostoprosessi

Tutustuminen tontteihin

Wärtsilän Gunnarlan sivuilla olevalta karttapohjalla löytyvät myytävät tontit sekä tonttien perustiedot. Harmaalla olevat tontit tulevat myyntiin elokuussa 2022 olevat tontit eivät ole myynnissä, valitse mieleisesi tontti aktiivisessa tilassa olevien tonttien joukosta.

Rakentamistapaohjeet ja määräykset

Tutustu mieleisesi tontin rakentamistapaohjeisiin, asemakaavakarttaan sekä -määräyksiin tarkemmin Lohjan kaupungin sivuilta. Varmista rakentamisen edellytykset ja keskustele pankkisi kanssa mahdollinen rahoitus.

Tarjouksen jättäminen

Ota yhteyttä myyjään. Yhteystiedot löydät sJätä sitova tarjous mieleisestäsi
tontista ohjeiden mukaisesti
Katso hakuohjeet ja-ehdot tarjouslomakkeesta.

Kaupan teko

Ota yhteyttä myyjään. Yhteystiedot löydät sivuston alareunasta

Kartta alueesta

Ota yhteyttä

Thomas Hollfast
Wärtsilä Oyj Abp
Y-0128631-1
Hiililaiturinkuja 2
00180 Helsinki